grudnia 23, 2016

Święta blisko.

Już prawie święta. Przeleciały grudniowe dni, każdy zatoczył koło od wschodu do zachodu słońca, cierpliwie i niezmiennie. Tylko ja chwilami taka niecierpliwa bywałam... Nie wiadomo po co. Przecież słońce znów wzejdzie i przyniesie nowy dzień, biały i czysty pełen możliwości i piękna, które każdy z nas odnajduje gdzie chce i jak chce.
"Wszystko czego dotyka miłość staje się piękniejsze" Gabriela Bossis
I tego Wam właśnie życzę na święta. Niech wśród nocnej ciszy rodzi się Miłość a wraz z nią wszystko to, co dobre i piękne na tym świecie. Życzliwość, wyrozumiałość, ofiarność, przebaczenie, słowa co leczą rany i czyny co góry przenoszą. Na dziś, na jutro i właściwie na każdy dzień:)
A tymczasem jeszcze kilka moich grudniowych foto notatek.
Radosnego, świątecznego trwania.
Pozdrawiam najcieplej, do napisania pa!

9 komentarzy:

 1. Cudownego świątecznego czasu i wszystkiego dobrego na Nowy Rok! :)
  Śliczne kadry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wartościowego czasu...na te święta i cały kolejny rok !
  Martyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kadry :))). Bije z nich taki spokój. Dziękuję i dobrego kolejnego roku Ci życzę :).
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny, świąteczny klimat :) My jeszcze przed świętami robimy rewolucję - malowanie, tapetowanie i wymieniamy materac do spania na długi ziemowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana Karola! Tęskno mi za Twoim blogiem, Twoją obecnością w tej blogowej rzeczywistości. Wiem, że jest instagram, ale to miejsce do którego lubię zaglądać.
  Kochana napisz co u Was?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny wpis. Już niedługo święta i ostatnio podsłuchałam u rodziców, że się zastanawiają jaki materac do spania sobie zakupić. Chyba im sprezentuje ich wymarzony materac :))

  OdpowiedzUsuń