grudnia 23, 2016

Święta blisko.

Już prawie święta. Przeleciały grudniowe dni, każdy zatoczył koło od wschodu do zachodu słońca, cierpliwie i niezmiennie. Tylko ja chwilami taka niecierpliwa bywałam... Nie wiadomo po co. Przecież słońce znów wzejdzie i przyniesie nowy dzień, biały i czysty pełen możliwości i piękna, które każdy z nas odnajduje gdzie chce i jak chce.
"Wszystko czego dotyka miłość staje się piękniejsze" Gabriela Bossis
I tego Wam właśnie życzę na święta. Niech wśród nocnej ciszy rodzi się Miłość a wraz z nią wszystko to, co dobre i piękne na tym świecie. Życzliwość, wyrozumiałość, ofiarność, przebaczenie, słowa co leczą rany i czyny co góry przenoszą. Na dziś, na jutro i właściwie na każdy dzień:)
A tymczasem jeszcze kilka moich grudniowych foto notatek.
Radosnego, świątecznego trwania.
Pozdrawiam najcieplej, do napisania pa!

23 komentarze:

 1. Cudownego świątecznego czasu i wszystkiego dobrego na Nowy Rok! :)
  Śliczne kadry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wartościowego czasu...na te święta i cały kolejny rok !
  Martyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kadry :))). Bije z nich taki spokój. Dziękuję i dobrego kolejnego roku Ci życzę :).
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia,pozdrawiam ciepło:))

  OdpowiedzUsuń
 5. شركة المثالية للتنظيف
  شركة المثالية للتنظيف بالدمام
  شركة المثالية للتنظيف بالخبر
  شركة المثالية للتنظيف بالجبيل
  شركة المثالية للتنظيف بالقطيف

  افضل خدمات شركة المثالية للتنظيف بجميع مدن ومحافظات المنطقة الشرقية بالمملكة العربية السعودية للتنظيف ومكافحة الحشرات والمقدمة بافضل جودة وارخص الاسعار حيث توفر شركة المثالية للتنظيف خصم 30% لجميع خدمات التنظيف ومكافحة الحشرات وجلي البلاط اتصل الان واحصل علي خصومات شركة المثالية للتنظيف

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny, świąteczny klimat :) My jeszcze przed świętami robimy rewolucję - malowanie, tapetowanie i wymieniamy materac do spania na długi ziemowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana Karola! Tęskno mi za Twoim blogiem, Twoją obecnością w tej blogowej rzeczywistości. Wiem, że jest instagram, ale to miejsce do którego lubię zaglądać.
  Kochana napisz co u Was?

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładny wpis. Już niedługo święta i ostatnio podsłuchałam u rodziców, że się zastanawiają jaki materac do spania sobie zakupić. Chyba im sprezentuje ich wymarzony materac :))

  OdpowiedzUsuń