kwietnia 21, 2010

Zupełnie proste słowa.

wzrastać

rozwijać się, rozkwitać

budować

Może dzisiaj zacznę od takich słów. Zupełnie proste słowa. Słowa które określają każdy nasz dzień, które inspirują i lubię myśleć o tym jak bardzo nas dotyczą. Chłopcy ciągle czymś zaskakują, w taki czy inny sposób:)
Za nami trochę trudny czas pod wieloma względami. Mój Michał cały poprzedni tydzień spędził we Francji, a dymiący, pylący wulkan uniemożliwił mu powrót do kraju drogą powietrzną. Całe szczęście udało się zorganizować podróż lądem. Co prawda czterema różnymi samochodami (jeden np. po drodze się zepsuł ) ale udało się . Moje nadwątlone nerwy jakoś to zniosły:) Ledwo...
Teraz wracamy do zwykłej, już spokojniejszej codzienności.
Dwa dni temu na rodzinnym, popołudniowym spacerze złapała nas prawdziwa, wiosenna ulewa. Intensywny deszcz, który zmoczył nas całkowicie zadziałał , po ostatnich wydarzeniach jak katharsis. Odświeżająco, pobudzająco, a u co poniektórych wywołał salwy śmiechu i radości. Ja zarobiłam dodatkowo mały katar i kicham jak mops.Jeszcze z nowości domowych.
Zamieszkał z nami Piotruś Pan. Przyjechał do nas na wakacje niby niby i teraz wszystko ze Stasiem robią razem :"A co mówi Piotruś? "-słyszę na okrągło. No i odpowiadam, bo rzecz jasna jestem głosem Piotrusia i czuję się jakbym miała podwójną osobowość:)
Od jakiegoś czasu Stasiu mówi do mnie mamuszka, prawda, że ładnie? Uczy się odmieniać i rymować. Mamuszka - pampuszka...itd. Uwielbiam to:D
A Antoś? Hmm... Antonuszek wielki brzuszek skoro przy rymach jesteśmy plus dwa podbródki. A do tego gada jak najęty, ciekawe po kim?:)
Miłego, dobrego, uśmiechniętego dnia :D

5 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia!!!
  tak, taki deszcz może zadziałać oczyszczająco, dobrze że już wszyscy jesteście w domu, pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjne deszczowe impresje.

  a już początek o (pozornie) prostych słowach...
  zachwyciłam się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki dziewczyny za przemiłe słowa:) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. No to miałaś przygody.
  Bardzo podoba mi się kolaż zdjęciowy :))) Maluchy rosną jak na drożdżach !!!
  Mamuszka - świetna !!!
  Buziaki dla Was i zdróweczka życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. a u Ciebie, jak zwykle - dużo szczęścia, pokoju, natychasz dobrymi myślami - dziękuję

  OdpowiedzUsuń