kwietnia 23, 2009

MM wyróżnione.


Hej, hej! Dziś mój blog i ja czujemy się prawdziwie wyróżnieni . Dostała nam się przemiła i niespodziewana nagroda od właścicielki bloga o wielce sympatycznej nazwie "Pomarańczowy kot"(hura). Pięknie dziękuję Aulik. Cieszę się, że tu wpadasz i dajesz o sobie znać. Hmmm, jak rozumiem nagroda idzie dalej w świat. By tak się stało powinnam obdarować nią kilka innych miejsc , które lubię i odwiedzam. Po pierwsze zapraszam Was do Edyty (hej pozdrawiam:) i do jej nieoswajalnego świata. Tam słowo pisane zmusza do myślenia, zaskakuje, bawi, a nawet poszerza literackie horyzonty. Dalej Asia Eight (zawsze kreatywna i pomysłowa), Mia mi ( i jej urokliwa ilustracja oraz duża wyobraźnia w tworzeniu). Aneta , autorka "Progress not perfection" i jej sztuka. Marikodzi i jej baśniowe obrazy. Teraz sięgam po zagranicę. Ali Edwards o której już pisałam, a która jest dla mnie ciągłą inspiracją. Kal Barteski (również niedawno wspomniana), artystka o zaraźliwym, optymistycznym podejściu do życia i niewyczerpanej kreatywności. I jeszcze niezwykłe miejsce Lisy Leonard gdzie powstaje niesamowita biżuteria, a życie uchwycone w jej obiektywie toczy się dzień po dniu. Uff...Oczywiście niezwykłych miejsc jest dużo więcej, wyróżniłam te, które od razu przyszły mi do głowy. Muszę popracować nad moją listą linków i zamieścić ją wreszcie na blogu.
Czas na trzecią kawę?
Miłego dnia.

2 komentarze:

 1. hej, hej! to tu takie rzeczy się dzieją! A ja w szkodliwym wcieleniu (mrówki-robotnicy;) i tyle mnie omija! Gratuluję wyróżnienia, ale przede wszystkim - dzięki za miłe słowa pod adresem Nieoswajalnego! Taki pijar:) Bardzo (strasznie!) mi miło. Dzięki!

  Niestety, muszę już pędzić (wiadomo dokąd). Pozdrawiam słonecznie (mimo mgły o poranku)! Dla Stasia oczywiście buziak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej!!! Wlasnie mam chwile czasu od dwoch tygodni i zasiadlam do twojego bloga w poszukiwaniu wytchnienia i natchnienia...a tu wyroznienie:)
  Dziekuje Karolinko:))
  Pozdrawiam serdecznie z deszczowego Londynu:)))

  OdpowiedzUsuń