grudnia 31, 2009

Jedno małe słowo.


Cudownie świąteczny czas za nami. To była pora dobrych życzeń i ciepłych spojrzeń. Najwyższy czas przygotować się na to co nowe. Pomarzyć troszeczkę i śmiało, z dawką świeżej energii powitać najbliższy czas . Nie planuję stworzenia listy postanowień noworocznych. Wybieram za to jedno małe słowo, które będzie dla mnie drogowskazem, siłą napędową na cały przyszły rok. W tym postanowieniu podążam za Ali Edwards, która jest inicjatorką tego pomysłu już od kilku lat. Więcej tutaj. Pierwszy raz wybrałam swoje słowo w zeszłym roku i namówiłam do tego mojego Michała. W tym roku moim słowem jest harmonia. Będę do niej dążyć w różnych aspektach życia. To będzie wielka sztuka kompromisu, cierpliwości i patrzenia na wszystko we właściwych proporcjach. Odnalezienia w sobie łagodności i stanowczości. Mam nadzieję, że harmonia we mnie i wokół mnie pozwoli mi więcej z siebie dawać i tworzyć coś więcej niż tylko kolorowe obrazki:)
Szczęśliwego Nowego Roku!

8 komentarzy:

 1. Życzę Ci zatem wiele harmonii w nadchodzącym roku, realizacji planów i dużo szczęścia :) Dobrego nowego roku!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm może sama pomyślę nad słowem dla siebie.
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. to wcale nie takie znowu małe słowo...:)

  świetny pomysł, muszę koniecznie pomyśleć nad swoim słowem, do tej pory zawsze szukałam pewnej "myśli przewodniej", ale słowo...

  dużo, dużo szczęścia, takiego do utraty tchu, spełnienia marzeń i nadziei...i oby Nowy Rok był pełen harmonii i spełnienia :)

  p.s.
  ja znajduję tu nie tylko "kolorowe obrazki", ale właśnie dużo więcej! :)

  pozdrawiam sylwestrowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie musisz szukać daleko -
  "harmonia" to twoje drugie imię. :)

  ja wybieram "spokój". i "tworzenie".

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie przypadkowo, wędrując po blogach, trafiłam do Ciebie:) Bardzo się cieszę, że znalazłam osobę tak jak ja zafascynowaną pracami Ali Edwards! Ali mnie inspiruje, cieszę się, ze jest ktoś, kto pamięta, czym tak naprawdę jest scrapbooking i czemu służy. Pozdrawiam noworocznie
  Agata

  Zainspirowałaś mnie do zastanowienia się nad MOIM słowem na ten rok. Wciąż myślę...
  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne jest Twoje SŁOWO i życzę, a by harmonia trwała przy Was przez cały rok, a nawet dłużej!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pomysl ze slowem przewodnim zamiast postanowien noworocznych (ktorych nigdy zreszta nie mialam). Moze i ja swojego poszukam. A tak serio, to ty mi sie z harmonia kojarzysz :) Szczesliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń