czerwca 17, 2010

Bajeczny bukiet i ważny APEL.Wracając z któregoś porannego spaceru (naprawdę porannego, bo zaczynającego się krótko po ósmej rano), natknęłam się na babuszkę z wiaderkiem pełnym kwiatów. I to jakich kwiatów. Goździków kamiennych. Nazwałam je sobie po cichu, bajeczne bukiety i musiałam jeden mieć dla siebie. Nie, przepraszam , nie dla siebie, dla naszego domu, dla nas. Wstawiłam je do szklanego, "żeberkowego" słoja i postawiłam na kuchennym stole. Jest piękny. I wiecie co? Idealnie skomponował mi się ze słowami, które od jakiegoś czasu brzmią w mojej głowie i pojawiają się, gdy po raz kolejny zaglądam do czyjegoś ogródka, czy mijam samotny, maleńki kwiatuszek dzielnie wyciągający główkę spomiędzy kostki brukowej. To moja inspiracja na dziś.

Na zakończenie mam ważny APEL. Apel Nerusia, ślicznego psiaka, który szuka domu. Proszę, popytajcie, podajcie dalej tą informację. Wiem, że jest dużo potrzebujących zwierzaków, ale jeśli ktoś by słyszał, że ktoś może by chciał przygarnąć tego pieska niech da znać. Wszystkie szczegóły na blogu Mimi.


Z góry dziękuję:)
Słonka na najbliższe dni życzę i serdeczności ślę:)

8 komentarzy:

 1. przepiękny ten poranny bukiet i słowa z kwintesencji bardzo do mnie przemówiły . Jeśli pozwolisz wrócę do poprzedniego posta i zapytam -czy mogłabym "odgapić" pomysł z obrazkiem literkowym?Mam pewien pomysł skąd podobne literki zdobyć.

  aha ,mam nadzie4ję,że psinka znajdzie dom

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Anitko: Nie ma co odgapiać:) ale fajnie, że Cię zainspirowało. Na pewno wyjdzie super. Takie literki myślę, że możesz zamówić w www.skrapiniec.pl (pewnie już znasz:)
  Ja z kolei dziękuję za podpowiedź co do papierów, już zamówiłam:)! Czekam, czekam niecierpliwie:) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. znam,znam, poszłabym nawet na łatwiznę i zamówiła gotowe ,ozdobione ,drewniane literki na all... :P
  teraz poszukuję ładnych ramek i biorę się do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchajcie!
  Neron ma dom! Został zabrany ze schroniska!
  Właśnie się o tym dowiedziałam! Tak bardzo się cieszę!

  Karolina, bardzo dziękuje za wpis, pomoc, wszystkie dobre słowa i odwiedziny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale! Kolejny szczęśliwy zwierzak na świecie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bukiet jest faktycznie bajeczny :)
  Mam nadzieję, że Neron znajdzie dobry dom :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bukiet świetny! I również się cieszę że psiak znalazł dom:) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Marta dzięki wielkie:) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń