stycznia 05, 2014

2014.

Witajcie w Nowym Roku!  Mam nadzieję, że powitaliście go z radością w sercu. Kolejny początek, biała karta do wypełnienia. W 2014 nie czynię wielkich planów i postanowień noworocznych. Kilka rzeczy postanowiłam już w na koniec roku, bo każdy dzień jest dobry na zmiany. Kiedyś, po prostu przychodzi czas na coś nowego (dla każdego to inny czas, inna rzecz) i trzeba temu zaufać. Moja lista pragnień jest skromna ale na swój sposób ważna. Krok po kroku.
Moi stali Czytelnicy wiedzą, że lubię wszelkie myśli, sentencje, słowa które mnie kierują. Lubię się nimi otaczać, zapisywać je, powielać w różnej formie. Nie mogło ich zabraknąć na Nowy Rok. Niektóre są zabawne, proste i za to je lubię. Inne dają do myślenia.
Posyłam Wam jeszcze garść życzeń na 2014. By był pełen radosnych niespodzianek, by był dla Was dobry, by lekcje nie były zbyt srogie, by dał Wam szczęśliwe chwile i piękne dni. Każda kartka w kalendarzu to czas, żeby coś przeżyć. Od nas zależy jak...
No właśnie jak? Oczywiście jak najlepiej;) 
Dziękuję Wam za kolejny rok ze mną w Manderlay!
Wszystkiego dobrego!
Do napisania, tymczasem pa:)

9 komentarzy:

 1. I Tobie życzę wszystkiego co dobre na nowy rok :) oby był szczęśliwy, pomyślny, pełen małych i dużych radości :) Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego Karolinko na ten rok dla Ciebie i Twoich Bliskich!

  OdpowiedzUsuń
 3. I dla Ciebie Karoluś cudownego Nowego 2014 Roku !!! Spełnienia wszystkich planów i pragnień :)) Ściskam najmocniej !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia! I te rysuneczki! :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
  Pozdrawiam,
  Ola
  dreamyalex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Piękne zdjęcia, bardzo podoba mi się taki styl i klimat.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak wspaniałe zdjęcia! I świetne rysunki:) Bardzo w moim klimacie!

  OdpowiedzUsuń